Anime Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


All about anime and fun!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Meribelle's Easter

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sharma Sanara
Moderator
Moderator
avatar


Sex : Female
Zodiac : Aries
Zodiac chinezesc : Tiger
Mesaje : 232
Puncte : 282
Data de înscriere : 2019-09-02
Varsta : 38
Localizare : Fairytopia

Meribelle's Easter Empty
PostSubject: Meribelle's Easter   Meribelle's Easter Icon_minitimeFri Apr 10, 2020 7:52 pm

Meribelle:

Se apropia Pastele. De data asta cerusem liber pentru Paste si mi se acordase. Asa ca acum puteam sa merg la o prietena a mea.
Ma puteam si eu bucura de a fi printr oameni, de a fi alaturi de ei. Ii trimisesem o scrisoare prietenei mele:
-Draga mea pretena, am liber de Paste si voi veni sa imi petrec sarbatorile alaturi de tine. As vrea sa cauti printre hainuele papusilor tale cele mai potrivite rochii pentru o ocazie asa speciala ca Pastele pe care sa le port.
Sper sa tii secretul nostru si sa nu le spui prietenelor tale ca sunt o zana, o persoana reala. Vreau sa ma trateze la fel ca pe o papusa obisnuita. Cu drag a ta prietena Meribelle, zana maseluta.
Back to top Go down
http://fairy.forumgratuit.ro/
saga moon
Rpg player
Rpg player
saga moon


Sex : Male
Zodiac : Aries
Zodiac chinezesc : Horse
Mesaje : 272
Puncte : 302
Data de înscriere : 2019-08-16
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Meribelle's Easter Empty
PostSubject: Re: Meribelle's Easter   Meribelle's Easter Icon_minitimeFri Apr 10, 2020 8:46 pm

~Mihai~


Se apropie pastele, iar eu deja am început sa ma pun pe făcutul curățeniei în apartament. Fiind singur și păstrând curățenia, nu prea aveam mare lucru de făcut. 
Back to top Go down
http://majesticworld.forumgratuit.ro/forum
 
Meribelle's Easter
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Anime Dreams :: Other :: RPG :: Fantasy RPG-
Jump to: