Anime Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


All about anime and fun!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Razbunarea Tradari

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Shadow Cross
Rpg player
Rpg player
Shadow Cross


Sex : Male
Zodiac : Taurus
Zodiac chinezesc : Cat
Mesaje : 6
Puncte : 16
Data de înscriere : 2019-09-19
Varsta : 24
Localizare : Buzescu

Razbunarea Tradari  Empty
PostSubject: Razbunarea Tradari    Razbunarea Tradari  Icon_minitimeWed Oct 30, 2019 9:42 pm

Ah Tradarea aduce Ura Disperare si Tristete dar eu nu am simtit asa ceva ciar daca am fost tradata de o ruda care miera ca o sora izgonita din lumea mea piervndumi mare parte din amintiri un singur lucru nu uitasem Tradarea Verisoarei mele nu stiam cum ma ciama nu stiam unde sunt stiam insa ca nu sunt om si Demon ajung sa salvez un muritor facndul servitorul meu
au trecut 2 ani dela tradarea Verisoarei mele primisem si un nou nume dela acel om numele meu find Izumi acum am un scop de a trai sami recapat ronul si sa protejez slabaturile astea de oameni dela invazia Verisoarei mele


Last edited by Shadow Cross on Mon Jul 06, 2020 11:51 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Elow
Admin
Admin
Elow


Sex : Female
Zodiac : Virgo
Zodiac chinezesc : Pig
Mesaje : 1046
Puncte : 1135
Data de înscriere : 2019-08-08
Varsta : 28
Localizare : Oradea

Razbunarea Tradari  Empty
PostSubject: Re: Razbunarea Tradari    Razbunarea Tradari  Icon_minitimeFri Nov 01, 2019 10:52 am

Tradarea, acel cuvant care ne ridica fiori si dorinta de razbunare. Nimic nu era mai prejos ca si o tradare a unei persoane sau a cuiva care il credeai aproape si totusi, se dovedea a fii soparla.
Back to top Go down
https://asiandreams.forumgratuit.ro
Shadow Cross
Rpg player
Rpg player
Shadow Cross


Sex : Male
Zodiac : Taurus
Zodiac chinezesc : Cat
Mesaje : 6
Puncte : 16
Data de înscriere : 2019-09-19
Varsta : 24
Localizare : Buzescu

Razbunarea Tradari  Empty
PostSubject: Re: Razbunarea Tradari    Razbunarea Tradari  Icon_minitimeWed Jul 22, 2020 6:58 pm

Aflata în alta lume ne stind nimic despre lumea asta singuru meu ajutor find un om din aceasta lume încă nu știam cine sunt și nici amintiri nu aveam tot ce îmi aminteam era cum am fost trădat de cineva drag ma plin am prin aceasta lume noua pentru mine încercând sa învăț mai multe despre ea
Back to top Go down
Sponsored content





Razbunarea Tradari  Empty
PostSubject: Re: Razbunarea Tradari    Razbunarea Tradari  Icon_minitime

Back to top Go down
 
Razbunarea Tradari
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Anime Dreams :: Other :: RPG :: Fantasy RPG-
Jump to: